Kolorowe Kanapki 3c

Od 2017 roku nasza szkoła uczestniczy w programie dla szkół “Mleko, warzywa i owoce”.

W dniu 9.05.2022 uczniowie klasy 3c postanowili przygotować kanapki na szkolną przerwę śniadaniową. Wzorując się na bohaterach filmów “Pamiętnik Chrumasa” i odcinku “Każdy ma jakiś talent” wykonali samodzielnie smaczne i kolorowe wiosenne kanapki. Radość z własnoręcznie przygotowanego posiłku była niesamowita i upewniła młodych kucharzy, że w wieku 10 lat można samodzielnie wykonać śniadanie zgodne z zasadami zdrowego odżywiania.

Uczniowie starali się wykorzystać jak największą ilość warzyw i różnego rodzaju serów. Pomysłowość w tym przedsięwzięciu była bardzo mile widziana. Na talerzach zrobiło się nie tylko kolorowo, ale i smacznie. W tym dniu nikt nie narzekał, że jest głodny, bo kanapki były przepyszne i zniknęły w mig!