II Szkolny Turniej Tańca

W piątek 22 marca odbył się II Szkolny Turniej Tańca organizowany przez Iwonę Skrzypczak i Hanę Mazurkiewicz. W konkursie udział wzięło 12 drużyn naszej szkoły, które samodzielnie przygotowały układ taneczny. Uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością i pracowitością. Układy taneczne były przygotowane i przedstawione perfekcyjnie. Jury miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców.
I miejsce w turnieju zajął zespół “The Dancers” z klasy 5C reprezentowany przez: Zuzannę Buda, Natalię Nowak, Martę Owsianą i Anishan Akhredieva,
II miejsce – “Atomówki SP2” 4A – Olesya Radchenko, Lena Bartkowiak, Michalina Bartkowiak, Nikola Borowiak, Kinga Jarosz, Marta Jarosz, Marta Koprowska, Oliwia Meksa, Nina Palicka, Zofia Witajewska,
III miejsce – “Sunrise” 5A – Julia Bazelak, Milena Berger, Martyna Menet, Larysa Papierz.
Wyróżnienie specjalne otrzymały “Zakręcone blondyneczki” z klasy 1A: Maja Spieczyńska, Pola Witkowska i Anna Nowak oraz Maja Orwat z klasy 1D, która zaprezentowała swój taniec na deskorolce.
Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie upominki. To był radosny, pełen muzyki i roztańczony dzień.