1 Finał konkursu plastycznego „Mój rodzic i ja – jak być dobrym dzieckiem i dobrym rodzicem”. Rodzinne wyzwanie na 2020 rok.

Kończy się 2019 rok. To dobra pora na planowanie i na publikację złączonych poniżej prac plastycznych finalistów konkursu „Jak być dobrym dzieckiem i jak być dobrym rodzicem” zaprezentowanych 26 listopada 2019 roku podczas II Grodziskiego Przeglądu Twórczości Uczniowskiej.

Laureaci gminnych szkół podstawowych przedstawili pomysły jak podarować siebie bliskim, cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Podążmy za ich marzeniami. One wyznaczają drogę na 52 tygodnie i 365 dni w roku.Noworoczne rodzinne plany zrodzą ich oczekiwanie, zmobilizują do realizacji. Niezwykły kalendarz 2020 roku będzie bardzo użytecznym organizatorem życia rodzinnego i  czasu. To bardzo dobra inwestycja w szczęśliwą rodzinę!  Działajmy teraz, nie traćmy czasu. Tak myślą ludzie sukcesu.

Rodzinny niezbędnik powstał przy współorganizacji konkursów przez sześć grodziskich, gminnych szkół podstawowych oraz Ośrodka Pomocy Społecznej. Wydarzenie było objęte patronatem honorowym Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego  w  ramach projektu „Grodziski Kiermasz Rodzinnych Inspiracji i Tradycji” współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

prezentacja OPS