DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ETAP POWIATOWY

Dnia 23.03.19 w Wielichowie odbyły się mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców. Drużyna rocznik 2008 i młodsi w składzie: Bamber Marcel, Chalasz Wojciech, Dziurla Jakub, Łapa Jakub, Piwowar Gabryś, Szrama Borys, Zoszak Ignacy. I drużyna rocznik 2003 i młodsi w składzie:  Błażejewski Mikołaj, Borowczak Krystian, Kurkowski Adrian, Palma Oskar, Wojda Nikodem. W składzie reprezentacji mieliśmy również jedną dziewczynę Koshakov Nadię,  która rywalizowała w kategorii dziewcząt 2003 i młodsze.

Nadia Koshakov zajęła indywidualnie IV miejsce.

Młodsza drużyna chłopców zajęła III miejsce.

Natomiast starsi chłopcy wygrali w swojej kategorii wiekowej zdobywając w ten sposób tytuł mistrza powiatu grodziskiego. Indywidualnie Wojda Nikodem zdobył srebrny medal natomiast Kurkowski Adrian wywalczył medal brązowy.

Drużyna rocznika 2003 i młodsi reprezentować będą naszą szkołę w mistrzostwach województwa w Żerkowie, które odbędą się 5.04.2019.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA NA MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI !!!