Życzenia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 z okazji 102 rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

Życzę wszystkim Wielkopolanom zdrowia,nadziei na lepsze jutro, wiary że pokonamy pandemię i będziemy cieszyć się tą wolnością, którą wywalczyli nam przodkowie. Doceńmy ich heroizm, odwagę i bohaterstwo. Starajmy się być silni, myślmy pozytywnie i nie bądźmy obojętni na potrzeby ludzi. Doceńmy spotkania z bliskimi i zabawy z rówieśnikami. Dbajmy o naszą Ojczyznę. Uśmiechajmy się częściej do siebie.

 Aleksandra Soloch 6d
Kochani, nie możemy się spotkać i świętować razem 102 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Uczcijmy ją w domach, wartościami jakimi kierowali się Powstańcy: odwagą – walczmy i my z wirusem, lojalnością – wobec siebie i swojego kraju, bezpieczeństwem – dbajmy o siebie i nasze zdrowie, wiarą w lepsze jutro – każdego dnia może być lepiej. Tego wszystkiego sobie i Wam życzę. 
Wiktoria Wójcik 6d