Zbiórka Wielkanocna

Święta Wielkanocne już za nami. Większość z nas, tegoroczną Wielkanoc spędziła w małym gronie rodzinnym. Nauka zdalna nie pozwoliła nam spotkać się w klasach, dlatego tym bardziej dziękujemy Wszystkim , którzy dołączyli się do naszej akcji i dostarczyli do szkoły paczki z żywnością i artykułami środków czystości niosąc radość dla ludzi bezdomnych, potrzebujących wsparcia i pomocy. Nasze produkty trafiły do s. Elżbietanek w Poznaniu, które przygotowały Wielkanocne Śniadanie.

Możemy zobaczyć  jak wyglądały  przygotowania do Wielkanocnego śniadania dla Osób Bezdomnych i Ubogich. Wzięło w nich udział bardzo wielu wolontariuszy, harcerzy i ludzi o cudownych sercach.

https://www.elzbietankipoznan.pl/wielkanoc-2021

Dziękujemy

opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z s. Elżbietankami