„ZAWODOWA PIĄTKA”

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu

ZAPRASZA

Uczniów 7. i 8. klas szkół podstawowych oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w zabawie edukacyjnej pt. „ZAWODOWA PIĄTKA”, która zaplanowana jest w ścisłym centrum Poznania z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Rozpoczęcie zabawy „ZAWODOWA PIĄTKA” (START) 7 maja w godzinach 14:00 – 16:30 w siedzibie CWRKDiZ w Poznaniu przy ul. Piekary 17 (XI piętro).

Zadaniem dzieci, młodzieży i rodziców (opiekunów) będzie odwiedzenie 5 miejsc, w których trzeba będzie wykonać zadanie – w każdym miejscu otrzyma się jeden z pięciu upominków.

Ostatnia stacja to siedziba CWRKDiZ w Poznaniu przy ul. Piekary 17 (XI piętro), gdzie Uczestnicy otrzymają ostatni upominek oraz możliwość przeprowadzenia przez doradcę zawodowego z CWRKDiZ w Poznaniu bezpłatnego testu predyspozycji zawodowych.

Kolejnym wydarzeniem przewidzianym dla uczniów jest udział w bezpłatnym spotkaniu on-line pt. „Talent – Szkoła – Praca”, które poprowadzi Pani Regina May – HR Business Partner, trener, doradca zawodowy i Założycielka Fundacji “Anioły Edukacji”. Ma ono na celu wsparcia młodzieży w zaplanowaniu odpowiednich decyzji dotyczących wyboru szkoły ponadpodstawowej.  Spotkanie odbędzie się 7 maja w godzinach 15:20 – 16:15. Można  zapisać się poprzez link http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=35#zapisujesie i udziału

Dodatkowo warto zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami, jakie przewidziane są podczas Targów Edukacyjnych , które odbędą się  7 i 8 maja br. i udziału w szkoleniach on-line dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.

Link do spotkań on-line http://uwagaedukacja.pl/zapisy