XV turniej piłki nożnej Szkół Noszących Imię Powstańców Wielkopolskich

We wtorek 15 października na orliku przy Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się XV turniej piłki nożnej Szkół Noszących Imię Powstańców Wielkopolskich. Na zaproszenie gospodarzy-grodziskiej dwójki- odpowiedzieli : SP Granowo, SP Stęszew, SP Lusowo, SP Lwówek, SP Konojady. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Zacięte spotkania w duchu „fair play” przyniosły następujące rozstrzygnięcia :
I m SP Lwówek
II m SP Nr 2 Grodzisk Wlkp.
III m SP Stęszew
IV m SP Konojad
V m SP Lusowo
VI m SP GranowoNajlepszym strzelcem turnieju został Kacper Wysocki z SP Lusowo, natomiast najlepszym bramkarzem Jakub Hała z SP Lwówek. Były również wyróżnienia dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn:
SP Lwówek – Kacper Kościukiewicz, SP Nr 2 Grodzisk Wlkp.- Adrian Kurkowiak, SP
Stęszew – Adam Musiał, SP Konojad – Adrian Barłożyk, SP Lusowo – Maciej Wesołowski,
SP Granowo – Norbert Hoffman
Wszyscy wyróżnieni zawodnicy zostali nagrodzeni statuetkami i nagrodami rzeczowymi . Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar a piłkarzy z miejsc I-III uhonorowano medalami. Uroczystego wręczenia dokonał Vice Dyrektor mgr Bartosz Ambrozik.