XI Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego Junior English

6.03.2023 uczennice klasy 7b Chioma Egwim oraz Olga Sadowska reprezentowały naszą szkołę w XI Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego Junior English Combat, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi . Dziewczyny uzyskały najlepsze wyniki w etapie szkolnym konkursu przeprowadzonego w naszej szkole i zostały wyłonione do finału . Jako finalistki zmagały się z trudnym testem z języka angielskiego sprawdzającego umiejętności językowe oraz wiedzę na temat krajów angielskojęzycznych rywalizując z uczniami szkół podstawowych z Leszna oraz całego regionu. Dziewczyny jako finalistki otrzymały zaświadczenie, które zwalnia je z pisania sprawdzianu umiejętności językowych przeprowadzanego jako jeden z elementów rekrutacji do klas dwujęzycznych tegoż liceum. Ogromne gratulacje dla Chioma Egwim za zajęcie II miejsce w XI Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego. Gratulujemy niesamowitej wiedzy i zachęcamy młodsze klasy do udziału w konkursie w przyszłym roku.