X edycja Gminnego Konkursu Wiedzy z Języka Angielskiego

W miniony piątek 20.01.2023, odbyła się już X edycja Gminnego Konkursu Wiedzy z Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie.

W konkursie tym udział wzięli przedstawiciele klas 6 ze szkół podstawowych naszej gminy. Szkołe Podstawową nr 2 reprezentowali: Marcin Sikora z 6a, Amelia Szeszuła z 6b oraz Julia Rogozińska z 6c, pod opieką p. Malgorzaty Jankowiak.

Wszyscy uczestnicy mieli do rozwiązania niełatwy test z wiedzy gramatyczno-leksykalnej z j. angielskiego. Najlepszy wynik uzyskała Liliana Flaum ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wlkp., II miejsce zajęła Anna Michajłowska ze Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie, natomiast III miejsce zajął Marcin Sikora ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Wlkp.

Lauretom zostały wręczone atrakcyjne nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone przez Panią Małgorzatę Wróbel, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kąkolewie oraz Pania Martę Wasilewską, organizatorkę konkursu.

Amelce, Julce i Marcinowi bardzo dziękujemy za dzielne reprezentowanie Naszej Szkoły, a Marcinowi jeszcze raz gratulujemy wywalczenia miejsca na podium. Brawo!