Wycieczka klasy 5d

Uczniowie 5d oraz kilkoro uczniów z 5 b, wraz z wychowawczyniami p. P. Szeszułą oraz M. Świtałą wybrali się 2 października do Śmigla. Najpierw odwiedzili garncarnię „Na garnuszku”. Tam z ogromnym zaangażowaniem lepili z gliny najrówniejsze naczynia, które zostaną wypalone, wystudzone i przekazane uczniom.

Następnie udali się na kręgielnię. Współzawodnictwo na torze okazało się doskonałą zabawą i niesamowitą frajdą. Uczniowie podzieleni na drużyny walczyli z zaangażowaniem i determinacją o każdy punkt. Była to oczywiście zdrowa rywalizacja pełna śmiechu, oklasków, okrzyków i radości. Po „zawodach” czekały na wszystkich ogromne i pyszne pizzę. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy w doskonałych humorach powrócili do Grodziska.