Wycieczka klasy 4b

W środę, 6 kwietnia, uczniowie klasy 4b wraz z opiekunkami, wychowawczynią p. Małgorzatą Jankowiak oraz p. Marleną Adamczak wybrali się na wycieczkę do Zamysłowa. Na miejscu czekało ich mnóstwo atrakcji. Dzieci wzięły udział w warsztatach wielkanocnych podczas, których wysłuchały pogawędki na temat zbliżających się Świąt, rozwiązywały świąteczne zagadki oraz krzyżówki.

Wykonały również kartki świąteczne oraz kolorowe i pachnące mydełka glicerynowe, które mogły spakować i zabrać na pamiątkę do domu. Dodatkowo uczniowie wzięli

również udział w integracyjnych zabawach ruchowych i tanecznych oraz zajrzeli do króliczków – mieszkańców Zielonej Osady. Po wysiłku fizycznym na dzieci czekały napoje, słodki poczęstunek oraz popcorn. Na koniec cała grupa zrobiła sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.