Wręczenie nagród CK Rondo

Miło nam poinformować, że uczniów Szkoły Podstawowej Nr2 im. Powstańców Wielkopolskich jest wielu o dużych zdolnościach artystycznych. Wyraźnie uwidoczniło się to w IX edycji konkursu plastycznego zorganizowanego przez CK Rondo, w którym od lat nasza szkoła bierze udział.

Tym razem tematyka prac dotyczyła rodzinnych krajobrazów oraz polskiej rzeczywistości. Spośród nadesłanych 100 prac z różnych szkół, jury wyłoniło laureatów wśród których znaleźli się również reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr2.

W kategorii uczniów szkół podstawowych I miejsce zajęła Olga Budzińska z klasy I, która wykonała pracę pt. „Warszawskie drapacze chmur”. Natomiast wyróżnienie zdobyła Sara Umukoro, której obraz nosił tytuł „Polskie pejzaże – polne maki”.

W kategorii młodzieżowej, pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Beyga z klasy VII B.

Oficjalne ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród odbyło się w środę (11 kwietnia 2018 r.) w CK Rondo, gdzie na korytarzu budynku można była obejrzeć wystawę nagrodzonych prac.

Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie.