Wizyta klasy 1 C w Bibliotece Miejskiej

29.11.2019 roku klasa I C po raz kolejny odwiedziła Bibliotekę Miejską w Grodzisku Wielkopolskim. Uczniowie zapoznali się z pracą bibliotekarza, pozycjami znanych i lubianych książek oraz zupełnie nowych bajek. Wzięli udział w lekcji bibliotecznej zatytułowanej „Mój przyjaciel Miś”. Były rebusy, zagadki związane z postacią Misia Uszatka, Kubusia Puchatka oraz innymi misiami ze znanych bajek. Uczniowie otrzymali własne karty biblioteczne. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu i mają zachęcić młodych czytelników do sięgania po książki  oraz rozwijać czytelnictwo wśród młodego pokolenia Polaków.

„Słów kilka, a potem tysiące, jedna chwila, a potem tak wiele…” spędzone z książką, czyli najlepszym przyjacielem.