VI Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej w Oborzyskach Starych

W odpowiedzi na zaproszenie byłego proboszcza grodziskiej fary, Jacka Markowskiego, drużyna piłkarek ręcznych z naszej szkoły uczestniczyła w VI Mikołajowym Turniej Piłki Ręcznej w Oborzyskach Starych. Nasza drużyna, choć grała w starszej grupie koleżanek, dzielnie wywalczyła 2 miejsce! Ponadto, naszą bramkarka, Małgorzata Klapa otrzymała statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju! Jest to ogromny sukces naszych szczypiornistek. Rywalizacja odbywała się w przemiłej atmosferze. Wszystkie uczestniczki otrzymały mikołajkowe upominki! W składzie zespołu znalazły się Małgorzata Klapa, Aleksandra Paruzel, Julia Owczarek, Amelia Owczarek, Nadia Wasielewska, Zofia Andrzejewska, Julia Paterska, Helena Witajewska, Zuzanna Mołdrzyk, Amelia Hamrol, Wiktoria Górka oraz opiekunki Paulina Komorowska i Małgorzata Świtała. 🙂