Uzależnia mnie tylko sport

W czwartek, 28 października 2021r. w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji konkursu plastycznego pt. „Uzależnia mnie tylko sport”.
W skład komisji konkursowej weszli: asp. Anna Jóśkowiak oraz sierż. Aleksandra Hoffmann z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim oraz Ilona Nowak – Białek Naczelnik Wydziału Profilaktyki Alkoholowej i Narkotykowej w Grodzisku Wielkopolskim, Marta Gajdzińska Naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego. Trzy prace zostały uhonorowane najwyższym wyróżnieniem. Wśród nich znalazła się
uczennica naszej szkoły – Natasza Szul z klasy 6A.
Doceniona została również praca Olafa Buchwalda – kl. VII D
Zwycięzcy konkursu odebrali nagrody z rąk Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotra Hojana.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!