UWAGA! Ważna informacja!

Zgodnie z decyzją MEN nauka z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, którą wprowadzono 25 marca br. zostaje przedłużona do 26 czerwca br.

W związku z tym w naszej szkole do końca roku szkolnego tj. do 26 czerwca 2020 r. odbywać będzie się kształcenie na odległość – w takiej samej formie jak odbywało się to do tej pory 😊

Wszelkie harmonogramy (zajęć opiekuńczych, konsultacji dla klas 4-7 oraz konsultacji przygotowujących ósmoklasistów do egzaminu) na bieżąco przekazywane będą uczniom i Państwu za pośrednictwem dziennika elektronicznego, tak jak i inne ważne informacje dotyczące na przykład uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Informujemy również o nadchodzących dniach wolnych od zajęć: 12 czerwca – piątek oraz 16, 17, 18 czerwca tj. wtorek, środa, czwartek – ze względu na przeprowadzanie w szkole egzaminów ósmoklasisty.

Pozostajemy w kontakcie! Pozdrawiamy. Miłego dnia.