Turniej Orlika w piłce nożnej dziewczyn

21 kwietnia na orliku przy SP2 odbył się Wielkopolski Turniej Orlika w piłce nożnej dziewcząt. „Turniej” odbył się mimo absencji dwóch drużyn, jednak w jedynym rozegranym meczu pomiędzy zespołami SP2 i SP1 emocji było co niemiara. Spotkanie bardzo wyrównane raz jedna drużyna wychodziła na prowadzenie , raz druga. W podstawowym czasie gry 2×20 min. był remis 3-3 i do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka, w które lepsze okazały się dziewczyny z SP 1. Końcowy wynik 5-3. Jednak mimo porażki reprezentacja dziewcząt naszej szkoły awansowała do półfinału województwa wielkopolskiego.

Brawa dla dziewczyn za charakter i waleczność do samego końca.

Skład reprezentacji SP2 : Fornalik Gabrysia, Koprucka Dominika, Witajewska Helena, Mołdrzyk Zuzia, Klapa Gosia, Humerska Emilia, Banach Kinga, Adamczak Nikola, Kistowska Teresa, Kopczyńska Zuzia

P.S Na zakończenie spotkania odbyły się serie rzutów karnych, w których lepsze okazały się nasze dziewczyny.