Sukces klasy IV D!

Klasa IV D wraz z wychowawcą Małgorzatą Świtałą wzięła udział w ogólnopolskiej akcji banku BGŻ BNP Paribas promującą aktywność fizyczną wśród dzieci: „ Dzieciaki do rakiet”. W ramach akcji klasa nakręciła filmik, którym zachęcała do aktywności fizycznej. Podczas głosowania zdobyliśmy bardzo dużą liczbę głosów i zajęliśmy 9 miejsce w Polsce. W konkursie wzięło udział ponad 600 szkół. Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców otrzymaliśmy profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa ziemnego. W ramach konkursu panie M. Świtała i P. Komorowska odbyły szkolenie, które zorganizował Polski Związek Tenisowy w Warszawie. Podczas szkolenia instruktorzy pokazali jak najlepiej wykorzystać sprzęt w czasie lekcji i zajęć dodatkowych. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali !!! Efektem naszych działań będzie urozmaicenie zajęć z wychowania fizycznego  w naszej szkole.