Rozstrzygnięcie Konkursu „Mój ukochany Miś”

Tak jak obiecaliśmy, przyszedł czas na wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój ukochany Miś” zorganizowanego dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 przez Panią Marię Szlachciak oraz Panią Grażynę Piechotę – Napierała. Dziś, tj. 04.12.2019 r. wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały odznakę „Przyjaciel Misia”. Wszystkie prace były wyjątkowe, ale po niezwykle ciężkich obradach jury, wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu, których nagrodzono specjalnymi upominkami.


W kategorii klas I
I miejsce zajęła Iga Dybionka z klasy 1 D
II miejsce zajęła Zuzanna Kopczyńska z klasy 1 B
III miejsce zajęła Amelia Wamberska z klasy 1 C


W kategorii klas II
I miejsce zajęła Emilia Nowak z klasy 2 B
II miejsce zajęła Olga Lawreniiuk z klasy 2 C
III miejsce zajął Paweł Wośkowiak z klasy 2 B


W kategorii klas III
I miejsce zajęła Helena Ziółkowska z klasy 3 A
II miejsce zajęła Anna Szczeszek z klasy 3 C
III miejsce zajęła Maja Wujec z klasy 3 B


Wszystkim należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie i gratulacje!!!