Razem na Święta

Razem na Święta – zapraszamy do włączenia się w przedświąteczny wolontariat.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki Waszej pomocy może stać się on jeszcze piękniejszy i radośniejszy.Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy.

24 grudnia zostanie zorganizowana Wigilia, na hali Międzynarodowych Targów Poznańskich, dla ludzi samotnych, potrzebujących. Każdy podopieczny Caritas w tym dniu będzie miał możliwość poczuć ciepło wspólnego bycia razem, wspólnie przeżywać Narodziny Bożej Dzieciny.

W to wzniosłe dzieło włączamy się także my, cała społeczność Szkoły Podstawowej Nr 2 wraz z działającym  Szkolnym Klubem Wolontariatu prowadzonym przez panie A. Matuszewską, A. Borowiak, M. Finc, M. Szul.
Prosimy o PIERNIKI, które zostaną przekazane do organizatorów i dołączone do upominków przygotowywanych dla osób samotnych i potrzebujących.

PIERNIKI PRZEKAZUJEMY DO PAŃ PEDAGOG NA III PIĘTRZE
DZIĘKUJEMY