Przedstawienie WALENTYNKOWE 2018

W miniony czwartek, 8 lutego 2018 r. odbyło się w Naszej Szkole przedstawienie z okazji zbliżających się Walentynek. Również w tym roku szkolnym zostało ono rzygotowane przez aktywnie działający Samorząd Uczniowski. Samodzielnie opracowany, przez wychowanków szkoły, scenariusz inscenizacji stał się doskonałą okazją do zabawy karnawałowej i integracji, jakże w tym roku szkolnym zróżnicowanych wiekowo, zespołów klasowych.

Tegoroczna edycja „Walentynkowego Show” przybrała postać przepełnionego humorem konkursu młodych talentów. Mieliśmy zatem okazję przyjrzeć się, ujętym w krzywym zwierciadle, barwnym postaciom jurorów i poznać uzdolnienia uczniów reprezentujących oddziały szkoły podstawowej i gimnazjum. W wielu przypadkach ukrywane na co dzień talenty naszych podopiecznych wzbudziły zaskoczenie i zachwyt, zarówno grona pedagogicznego, jak i społeczności uczniowskiej.  Podziw wywołały występy wokalne i taneczne, skecze kabaretowe, mini koncerty oraz niebywały pokaz iluzjonistyczny. Cieszymy się z tego, że mamy tak utalentowane dzieci i młodzież.

Entuzjazm uczestników inscenizacji, żywiołowe reakcje oraz salwy śmiechu wśród publiczności, towarzyszące dowcipnym scenkom, okazały się wystarczającym dowodem na powodzenie całego przedsięwzięcia. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji.

 

zdjęcia w galerii