Prelekcje z Panem Policjantem

Każdego roku uczniowie w naszej szkole spotykają się z przedstawicielami policji i uczestniczą w prelekcjach, podczas których zdobywają informacje dotyczące cyber zagrożeń, przejawów demoralizacji oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Pan policjant Krystian Kawala poruszył temat agresji wśród młodzieży oraz wulgarnego i agresywnego zachowania na terenie szkoły w stosunku do innych. Policjant uświadomił uczniom jak ważne jest reagowanie na ludzką krzywdę, ponieważ każdy z nas może stać się ofiarą przemocy.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu. Chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, zadawali bardzo dużo pytań i z wielkim zainteresowaniem słuchali prelekcji.