Pomoc Psychologiczno Pedagogiczna

Drodzy uczniowie, rodzice.      

W związku z przedłużającą się nauką zdalną i trudnym czasem, który dotyka nas wszystkich a w szczególności uczniów, pragniemy poinformować, że na terenie naszej szkoły od godziny 08.00 do 16.00 dyżur pełnią pedagodzy szkolni Anna Matuszewska, Katarzyna Kaczmarek.
Prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny Librus lub kontakt telefoniczny do gabinetu pedagoga: 612271270.  
Zachęcamy do korzystania z naszej pomocy.

Uczniowie i rodzice mogą również uzyskać wsparcie korzystając z pomocy, którą oferuje Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Grodzisku Wlkp.   ul. Zbąszyńska 11,  62-065 Grodzisk Wlkp., tel.: 61 677 08 88,  

e-mail:  pppgrodzisk@wp.pl /
www:
http://www.grodziskwlkp.naszaporadnia.com/

Pozdrawiamy Anna Matuszewska, Katarzyna Kaczmarek