Polecamy kolejną grę :)

Co prawda  świąteczne prezenty już rozdane, ale rozpoczął się nowy rok, w którym czekają nas urodziny, imieniny i inne świąteczne dni. Mamy nadzieję, że wśród prezentów znajdą się gry, które Wam tu polecamy.

Dziś polecamy grę dla najmłodszych, ale starsi również mogą w nią zagrać 🙂

Gra ma bardzo prostą instrukcję i polega na zebraniu 9 kur w kurniku. Rzuca się dwoma kostkami równocześnie i w zależności od wyrzuconych oczek na kostce zabiera się z wspólnej puli jajko, kurczaka lub kurę. Oczywiście są utrudnienia w postaci lisa, który porywa kury, straty kolejki czy też oddawanie swoich kurczaków innym. W każdej rundzie można zrezygnować z rzucania kostkami i można wymienić 3 uzbierane obrazki na jeden wyższej rangi.

 Gra prosta, szybka i po prostu fajna – jak to mówią dzieci.

Szkolny Klub Gier Planszowych poleca!