Podziękowanie dla pomocników ratujących Gwiazdkę

Święta już za nami, ale pamiętamy o tym że uczniowie z klasy 1d razem z wychowawczynią zrealizowały program „Dzieci ratują Gwiazdkę” w ramach projektu Szkoła Myślenia Pozytywnego.

Zgodnie ze scenariuszem i listem napisany przez Mikołaja, dzieci wykonywały poszczególne zadania potrzebne by Święta mogły odbyć się bez zakłóceń. Były bardzo zaangażowane w cały projekt ratowania Gwiazdki – głęboko uwierzyły i przejęły się tym, co usłyszały w liście, z radością i ochotą brały udział we wszystkich działaniach. Uczniowie ćwiczyli uważność podczas słuchania listu, empatię, planowanie działań i współpracę w ich realizowaniu. Efektem były pięknie zapakowane prezenty i estetycznie wykonane kartki oraz mnóstwo pozytywnej energii, z którą dzieci wkroczyły w świąteczny czas. Projekt z pewnością wzbudził wiele emocji potrzebnych do konstruktywnego przeżycia świąt.

Serdecznie gratulujemy!