Podwójny sukces naszych dziewcząt!

W sobotę 22.02 odbyły się finały mistrzostw powiatu w koszykówce. W Grodzisku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowały ze sobą dziewczęta z rocznika 2005 i 2006, natomiast w Wielichowie w ramach Igrzysk Dzieci dziewczęta z rocznika 2007 i młodsze.

W Grodzisku w swoim finałowym meczu Nasze dziewczęta nie dały szans rywalką z Wielichowa i w pięknym stylu wygrały mecz 46:6 zdobywając tym samym tytuł Mistrzyń Powiatu Grodziskiego. Oto zwycięski skład:

Pikosz Malwina
Wojciechowska Maja
Kaczmarek Rozalia
Gawron Weronika
Paul Julia
Owczarek Klaudia
Ptaszyńska Weronika
Lacherska Emilia
Grygier Amelia
Kałek Michalina
Borowczak Maja

Podobna sytuacja miała miejsce w Wielichowie Nasze młodsze dziewczyny w finałowym starciu również z drużyną z Wielichowa pokonały je 73:18 i zostały Mistrzyniami Powiatu Grodziskiego w swojej kategorii wiekowej. Skład tej drużyny przedstawiał się następująco:

Aleksandra Marciniak,
Amelia Napierała
Natalia Pawicka
Matylda Krupa
Oliwia Nowak
Kinga Bochna,
Zuzanna Rzanna
Martyna Fórmaniak
Julia Menet
Zofia Skrzypczak
Dominika Koprucka
Zofia Zieleśkiewicz,
Gabryjela Fornalik

Obie drużyny będą reprezentowały Nasz powiat w zawodach rejonowych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach