Piknik integracyjny klasy 5 C i 6 B

Wychowawcy klas: 5 C – Przemysław Lange i 6 B – Marlena Adamczak zorganizowali rodzinny piknik  integracyjny w sobotnie popołudnie 21.09.2019 w wigwamie w Zdroju. Uczniowie zostali podzieleni losowo na dwie drużyny  i rywalizowali w kilku konkurencjach, np. szukanie ukrytych piłek tenisowych, rzut piłeczkami do ramki na jajka, strzelanie z łuków, wyścig w zabawnych spodenkach, łapanie balonu z wodą czy odgadywanie kalamburów. W niektórych zabawach brali udział także rodzice, pozostali kibicowali swoim pociechom. Siły do zabawy zapewniły smaczne kiełbaski z grilla.Z pewnością nie lada atrakcją były przejażdżki bryczkami w pobliskim lesie. Ojcowie i synowie chętnie sprawdzali swoje umiejętności na strzelnicy. Przyjazna atmosfera i dobry humor dopisywały wszystkim uczestnikom pikniku.