Pielgrzymka do Lubinia.

Dnia 07.09.2019 roku, już po raz XVII uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Piskorek i p. Agnieszki Borowiak wzięli udział  w corocznej pielgrzymce autokarowej mieszkańców Grodziska do grobu świętobliwego ojca Bernarda w Lubiniu. Pielgrzymów powitał na Starym Rynku Burmistrz Grodziska Wlkp.   p. Piotr Hojan a błogosławieństwa udzielił ks. Dziekan Roman Gajewski. W Lubiniu młodzież wzięła udział we Mszy św. , której przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Balcerek w asyście księży grodziskich parafii oraz ojców lubińskiego klasztoru. Po Mszy swiętej uczniowie otrzymali poczęstunek oraz drobne upominki przygotowane przez organizatorów. Około godziny 12.30 udali się w drogę powrotną , pełni wrażeń i z mocnym postanowieniem powrotu na gościnne wzgórze lubińskie już za rok.