“Moje Powstańcze korzenie. Powstanie wielkopolskie we wspomnieniach rodzinnych”

Z ogromną satysfakcją prezentujemy wyniki konkursu Wojewody Wielkopolskiego “Moje Powstańcze korzenie. Powstanie wielkopolskie we wspomnieniach rodzinnych”. Komisja konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac a wśród laureatów znaleźli się reprezentanci naszej szkoły: Michalina Wajs i Michał Jachimiak.

W ocenie Komisji ich praca w najwyższym stopniu spełniła kryteria regulaminowe konkursu. W pracy ukazano aspekty powstania  wielkopolskiego z perspektywy przodków posiłkując się m. in. dokumentacją archiwalną pochodzącą zarówno z kolekcji rodzinnych, jak i placówek kulturalnych. Praca konkursowa została zaprezentowana w sposób innowacyjny w postaci filmu.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i zaangażowania włożonego w przygotowanie tak ciekawego filmu i z niecierpliwością oczekujemy wręczenia nagród. 🙂

Zapraszamy do obejrzenia filmu 🙂

https://youtu.be/n1ad7I0cNIw