Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych

We wtorek 19 września w Kąkolewie odbyły się , Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych . Naszą szkołę reprezentowały 4 sztafety, które zajęły następujące miejsca :

  • I miejsce zajęła sztafeta dziewcząt młodszych .
  • II miejsce zajęła sztafeta chłopców młodszych
  • III miejsce zajęła sztafeta dziewcząt starszych
  • II miejsce zajęła sztafeta chłopców starszych.

W skłądzie: Witajewska Helena, Humerska Emilia, Paterska Julia, Sworek Kasia, Andrzejewska Zosia, Paterska Aleksandra ,Ziółkowska Helena, Banach Kinga ,Mołdrzyk Zuzia, Hemmerling Zosia ,Ferens Zosia, Łapa Marta, Szulc Aniela, Kuleczka Wiktor, Marciniak Nikodem, Urbanek Nikodem, Wojciechowski Patryk, Samsel Kacper, Zadoń Piotr, Łęszczak Jacek, Giel Leon, Matysiak Krzysztof, Kaczmarek Igor, Jachimiak Michał, Zawisza Emil, Plata Wiktor, Adamczak Marcel, Strugała Wiktor

Serdeczne gratulacje!!!