Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców

W dniu 13 lutego 2020 w Grodziskiej Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 6 szkół z gminy Grodzisk Wielkopolski. Grano systemem “każdy z każdym”.  Reprezentacja naszej szkoły wygrała cztery spotkania na pięć . Ostatni mecz  był bardzo emocjonujący i wyrównany do samego końca, niestety przegraliśmy go jedną bramką i ostatecznie zajęliśmy II miejsce w całym turnieju.

Gratulacje!!!

Klasyfikacja końcowa:

  1. Sp nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wielkopolskim
  2. SP nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim
  3. SP nr 4 w Grodzisku Wielkopolskim
  4. SP w Ptaszkowie
  5. SP Kąkolewo
  6. SP w Grąblewie

 

Naszą szkołę reprezentowali: David Onoh, Skubel Mikołaj, Kasprzak Kacper, Koźliński Jakub, Łeske Mikołaj, Bamber Marcel, Wlekły Piotr, Egwim Jakub, Czub Dawid, Hohm Igor, Hamrol Wiktor.

Opiekun : Humerski Bartosz