Mistrzostwa Gminy w Mini Koszykówce Dziewcząt

Dnia 17.01.2020 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się mistrzostwa gminy w mini koszykówce dziewcząt. W zawodach brały udział reprezentacje 5 szkół: SP 1, SP 2, SP 4, SP Kąkolewo, SP Grąblewo. Turniej odbywał się systemem ,, każdy z każdym”. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały wszystkie drużyny i zajęły I miejsce, miejsce II wywalczyła SP1 a miejsce III zdobyły  dziewczęta z SP w Kąkolewie. Dziewczęta naszej szkoły będą reprezentowały gminę na mistrzostwach powiatu.Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów. Reprezentantki szkoły: Marciniak Aleksandra, Pawicka Natalia, Napierała Amelia, Menet Julia, Fórmaniak Martyna, Jander Olga, Rzanna Zuzanna, Bochna Kinga, Nowak Oliwia, Koprucka Dominika, Zieleśkiewicz Zofia, Skrzypczak Zofia, Fornalik Gabriela.