„LAPBOOK do wybranej książki ze szkolnej biblioteki” – rozstrzygnięcie konkursu.

Podsumowaliśmy szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny, którego głównym celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, propagowanie innowacyjnych metod pracy z książką oraz rozwijanie umiejętności językowych, plastycznych i kreatywności.

Do biblioteki szkolnej oddano 73 prace, w których uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, wykonując ciekawe i estetyczne prace. Można się o tym przekonać odwiedzając wystawę nagrodzonych prac w bibliotece szkolnej. Serdecznie zapraszamy!

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy zaangażowali się w wykonanie oryginalnych lapbooków. Nagrody zostały wręczone na apelu podsumowującym wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2019/2020.