KONKURS BIOLOGICZNO- CHEMICZNY „POWIETRZE, KTÓRYM ODDYCHAMY”.

Dnia 20 maja 2021r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp. odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Biologiczno – Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych gminy Grodzisk Wlkp. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z 6 szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie rozwiązywali test składający się z pytań problemowych oraz obliczeniowych, które dotyczyły hasła przewodniego konkursu: „Powietrze, którym oddychamy”.

W wyniku klasyfikacji drużynowej:

• I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. J. Rejdycha w Grodzisku Wlkp. w składzie: Nina Kaczmarek, Kamil Wojda, Kornelia Jaśkowiak;
  • II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp. w składzie: Julia Dziewiel, Kinga Chocieszyńska, Zuzanna Rzanna;
  • III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. A. Grubby w Kąkolewie w składzie: Wiktoria Kotarska, Julia Matysiak, Klaudia Gigoła.

Wyniki indywidualne przedstawiają się następująco:

• I miejsce- Kamil Wojda, uczeń SP Nr 4 w Grodzisku Wlkp.;
  • II miejsce-Nina Kaczmarek, uczennica SP Nr 4 w Grodzisku Wlkp.
  • III miejsce- Kinga Chocieszyńska, uczennica SP Nr 2 w Grodzisku Wlkp.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, a wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami oraz drobnymi upominkami. Wręczenia nagród i upominków dokonał Pan Burmistrz Piotr Hojan.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym!

Zapraszamy do galerii!