HEJ PRZYGODO!

W środę 16.06.2021r. spragnieni integracji, po ponad 6 miesiącach nauki zdalnej, uczniowie z klas 8a i 8b wraz z wychowawcami Bartoszem Humerskim, Małgorzatą Jankowiak oraz opiekunami Iwoną Lesińską Paluch i Jarosławem Bogaczykiem uczestniczyli w wycieczce do „Zielonej Osady” w Zamysłowie, niedaleko Stęszewa. Na miejscu młodzież brała udział w licznych atrakcjach zorganizowanych przez wykwalifikowanych animatorów. Były to mi. in. konkurencje sportowe, rozgrywki w piłkarzyki, zabawy integracyjne oraz Quest czyli gra terenowa, podczas której każdy z uczestników otrzymał mapkę, a grupy idąc wyznaczoną trasą wraz z animatorem rozwiązywały zagadki oraz wykonywały zabawne zadania, np. zaśpiewanie piosenki Zenka Martyniuka czy ułożenie z szyszek i patyków napisu „Zielona Osada”.

Zmęczeni atrakcjami sportowymi i terenowymi uczniowie mogli odpocząć w cieniu namiotów, skosztować świeżego popcornu z tamtejszej wytwornicy oraz wykonać własnoręcznie napis/rysunek na materiałowych torbach, które moglioczywiście zabrać ze sobą na pamiątkę. Na zakończenie ostatnią atrakcją było ognisko i pieczenie kiełbasek.
Około godziny 14.00 zmęczeni, ale zadowoleni z aktywnie spędzonego czasu, opaleni i z pewnością już bardziej zintegrowani ósmoklasiści wrócili do Grodziska Wlkp.

Zapraszamy do galerii.