Gimnazjaliści na targach w Poznaniu

Dnia 1 marca 2019 uczniowie klas III gimnazjum uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, gdzie mieli możliwość poznania bogatej oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych. Podczas wyjazdu mogli otrzymać foldery informacyjne i porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami tychże placówek. Udział w targach być może przybliżył naszych przyszłych absolwentów do podjęcia decyzji o wyborze dalszej drogi kształcenia.

Równocześnie z Targami Edukacyjnymi w Poznaniu odbywały się Targi Książki. Spacerując po hali targowej, uczniowie mogli przeglądać nowości wydawnicze na stoiskach przygotowanych przez znanych wystawców. Mieli także możliwość zdobyć cenny autograf i zrobić sobie zdjęcie z autorem. Dla wielu osób czas spędzony na targach był także okazją do zakupu ciekawej książki.

Nasza biblioteka szkolna również wzbogaciła się o kilka książek z autografem autora, które z pewnością przypadną do gustu młodym czytelnikom.