Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

15.06 w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Na scenie zaprezentowały się zespoły i soliści z klas 4-8. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ każdy z występów był niesamowity i wyjątkowy.

🥇Pierwsze miejsce zajęła Chioma Egwim z 7b z utworem „First Love”

🥈Drugie miejsce- Dagmara Ojrzanowska z 8b wykonując utwór „Tattoo”

🥉Trzecie miejsce – Zofia Strugała „Can’t stop loving you”.

Jury przyznało również 4 wyróżnienia: Emilii Nowak za „Yesterday”, Michalinie Wajs za „Ocean eyes” i dwóm zespołom- Schmetterlinge, którego członkami były uczennice klasy 5a – Zofia Skrzypczak, Amelia Pigla, Helena Witajewska, Julia Rutkowska i Julia Paterska za utwór „Lavrentia” oraz Gwiazdom Ukrainy – Elizaveta Fedina i Karolina Kaznowska za „Niezniszczalna”.

Podczas obrad jury na scenie zaprezentowały się również nasze zespoły taneczne, które swoim tańcem umiliły czas oczekiwania na wyniki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.