Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

15.06 w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Na scenie zaprezentowały się zespoły i soliści z klas 4-8. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ każdy z występów był niesamowity i wyjątkowy.

🥇Pierwsze miejsce zajęła Chioma Egwim z 7b z utworem “First Love”

🥈Drugie miejsce- Dagmara Ojrzanowska z 8b wykonując utwór “Tattoo”

🥉Trzecie miejsce – Zofia Strugała “Can’t stop loving you”.

Jury przyznało również 4 wyróżnienia: Emilii Nowak za “Yesterday”, Michalinie Wajs za “Ocean eyes” i dwóm zespołom- Schmetterlinge, którego członkami były uczennice klasy 5a – Zofia Skrzypczak, Amelia Pigla, Helena Witajewska, Julia Rutkowska i Julia Paterska za utwór “Lavrentia” oraz Gwiazdom Ukrainy – Elizaveta Fedina i Karolina Kaznowska za “Niezniszczalna”.

Podczas obrad jury na scenie zaprezentowały się również nasze zespoły taneczne, które swoim tańcem umiliły czas oczekiwania na wyniki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.