Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wzięli udział w zabawach z okazji Dnia Ziemi.

Międzynarodowy Dzień Ziemi to coroczne wydarzenie, podczas którego ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że dary natury należy wykorzystywać mądrze, żeby wystarczyło ich dla przyszłych pokoleń. Każdego roku obchody tego święta koncentrują się wokół konkretnej tematyki. Motywem przewodnim tegorocznej jubileuszowej edycji było “Działanie na rzecz klimatu”. Uczniowie naszej szkoły zapoznali się z prezentacją zawierającą filmy, porady i zabawy dotyczące dbania o naszą planetę, a następnie mogli sprawdzić swoją wiedzę o ochronie środowiska rozwiązując quiz i zagadki dotyczące oszczędzania energii elektrycznej. Najmłodsi uczniowie wykonali wspaniałe ekologiczne zabawki.  Pamiątkowe dyplomy zostały przesłane uczestnikom drogą mailową. Prace można zobaczyć klikając “czytaj więcej”.

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości!