VII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Międzynarodowej

We wtorek, 16 maja 2023 roku w Bukowcu odbył się VII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Międzynarodowej. Uczniowie z naszego terenu reprezentowali szkoły z powiatu nowotomyskiego i grodziskiego. Uczestnicy wykonywali piosenki głównie w języku angielskim. Wyodrębniono kategorie solistów z klas 4-6 i 7-8 oraz duetów.

Impreza była przygotowana przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bukowcu, któremu serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie imprezy i serdeczne przyjęcie.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice :

Michalina Wajs – I miejsce w kategorii klas 7-8 w piosence pt. ,,Love In the Dark”.

Chioma Egwim – II miejsce w kat. klas 7-8 w piosence pt. ,,All of Me”.

Zofia Strugała – III miejsce w kat. klas 4-6 w piosence pt. ,, Can’t Help Falling in Love”.

Jesteśmy z Was dumni ! Cieszymy się, że rozwijacie swoje pasje muzyczne dając nam wszystkim wiele radości i przeżycia piękna w kreowanym przez Was śpiewie. Gratulacje !!!