PILNE!!!

RODZICE PROSZENI SĄ O ŚLEDZENIE BIEŻĄCYCH INFORMACJI
NA STRONIE WWW I FANPAGE-U FACEBOOKA.

DRODZY RODZICE!

DECYZJĄ PREMIERA RP Z DNIA 11.03.2020 r. ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO WYCHOWAWCZE WE WSZYSTKICH PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W POLSCE ZOSTAJĄ ZAWIESZONE NA OKRES DWÓCH TYGODNI OD 16 MARCA 2020 ROKU DO 25 MARCA 2020.

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 12 I 13 MARCA 2020 RODZICE MAJĄ OBOWIĄZEK ZORGANIZOWAĆ OPIEKĘ DLA SWOJEGO DZIECKA NA OKRES NAJBLIŻSZYCH DWÓCH TYGODNI.

PONIEWAŻ SYTUACJA PRAWNA NIE POZWALA NA ORGANIZACJĘ ZAJĘĆ OPIEKUŃCZYCH, ZAJĘCIA TE ZORGANIZOWANE BĘDĄ JEDYNIE W CZWARTEK 12 I W PIĄTEK 13. W TYCH DNIACH MOŻNA JESZCZE POZOSTAWIĆ DZIECKO POD OPIEKĄ SZKOŁY.

OD 16 MARCA WSZYSCY UCZNIOWIE MUSZĄ POZOSTAĆ W DOMACH, POD OPIEKĄ DOROSŁYCH. REKOMENDUJEMY, ABY DZIECI NIE UCZĘSZCZAŁY RÓWNIEŻ NA INNE WSZELKIEGO RODZAJU ZAJĘCIA DODATKOWE – SPORTOWE – KOREPETYCJE – ZAJĘCIA PRYWATNE.

NA TEN OKRES ZAMKNIĘTE ZOSTANĄ RÓWNIEŻ WSZYSTKIE OBIEKTY TYPU ORLIK, HALA SPORTOWA, CK RONDO.

PRZYPOMINAMY RAZ JESZCZE O UTRZYMYWANIU ZASAD HIGIENY OSOBISTEJ, PROSIMY OGRANICZYĆ KONTAKTY DZIECI Z RÓWIEŚNIKAMI I OSOBAMI STARSZYMI, A PAŃSTWA PROSIMY O OBSERWACJĘ DZIECI JAK I SAMYCH SIEBIE.  WSZELKIE NIEPOKOJĄCE SYMPTOMY WSKAZUJĄCE NA OBECNOŚĆ WIRUSA PROSIMY NIEZWŁOCZNIE ZGŁASZAĆ DO SANEPIDU.

ZAZNACZAMY, ŻE  NIE SA TO WAKACJE, ANI DODATKOWE WOLNE DLA UCZNIÓW – MŁODZIEŹ POWINNA ZOSTAĆ W DOMU, ABY NIE ROZNOSIĆ WIRUSA. MŁODZI CHORUJĄ BEZOBJAWOWO, ALE SĄ TEŻ MOBILNI, W ZWIĄZKU Z CZYM STANOWIĄ NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE.

JEST TO SYTUACJA NADZWYCZAJNA I WYMAGA ZBIOROWEJ ODPOWIEDZIALNOŚĆI ZA SIEBIE I INNYCH!

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE:

ZAJĘCIA DLA TRZECIOKLASISTÓW Z PROJEKTU „UMIEM PŁYWAĆ” RÓWNIEŻ SĄ ZAWIESZONE!

ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY, KTÓRE MIAŁY ODBYWAC SIĘ W SOBOTY 14 I 21 MARCA RÓWNIEŻ SĄ ODWOŁANE!

SEKRETARIAT SZKOŁY BĘDZIE PRACOWAŁ JAK DOTYCHCZAS. W GODZINACH 7:00 – 15:00. ZAPISY DZIECI DO SZKOŁY ODBĘDA SIĘ PLANOWO.