PAT

21 listopada w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się spotkanie z młodzieżą należącą do Grodziskiej Grupy PaT, czyli Ogólnopolskiego Programu Prewencyjnego Komendy Głównej Policji pod nazwą „Profilaktyka, a Ty” skupiającego uczniów różnych typów szkół naszego powiatu. W naszej szkole to kilkunastoosobowa grupa uczniów starszych klas pod opieką p. Agnieszki Borowczak i p. A.Matuszewskiej. Koordynatorem międzyszkolnej współpracy z ramienia Policji jest podkomisarz Kamil Sikorski, którego prezentacja rozpoczynająca spotkanie wywołała żywiołowe reakcje i stała się początkiem nostalgicznych wspomnień PaT-owiczów. Wspólnie z  ustalono plan pracy na najbliższy rok. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, która wybiera życie wolne od uzależnień i nie boi się o tym głośno mówić.