Grono pedagogiczne

2016r.

Dyrekcja szkoły:

  • mgr Beata Kalinowska – dyrektor
  • mgr Aleksandra Majcherek – wice dyrektor
  • mgr Bartosz Ambrozik – wice dyrektor

edukacja wczesnoszkolna:

  • mgr Bąk Magdalena
  • mgr Błażejewska Elżbieta
  • mgr Gruszecka Dorota
  • mgr Ludkiewicz Małgorzata
  • mgr Piechota – Napierała Grażyna
  • mgr Skórnicka Agnieszka

j.polski:

  • mgr Adamczak Marlena
  • mgr Borowczak Agnieszka
  • mgr Kalinowska Beata
  • mgr Majcherek Aleksandra
  • mgr Stachowiak Magdalena
  • mgr Szeszuła Paulina
  • mgr Szymańska Grażyna
  • mgr Włodarkiewicz Katarzyna

j.angielski:

  • mgr Adamczak-Szulc Katarzyna
  • mgr Jankowiak Małgorzata
  • mgr Juja Jarosława
  • mgr Onoh Lucyna
  • mgr Starosta Dawid

j.niemiecki:

  • mgr Finc Magdalena
  • mgr Ciesielska – Miś Dominika
  • mgr Grzywaczewska Helena
  • mgr Kosicka Anna
  • mgr Skoracka Małgorzata

historia:

  • mgr Kaminiarz Jarosław
  • mgr Makoś Daria
  • mgr Miś Dorota
  • mgr Nowak Paweł

wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Kaminiarz Jarosław
  • mgr Makoś Daria
  • mgr Miś Dorota
  • mgr Nowak Paweł

matematyka:

  • inż. Dziurla Izabela
  • mgr Ejchost Dorota
  • mgr Kaminiarz Anetta
  • mgr Pięta Hanna

fizyka:

  • mgr Roguska Sylwia

chemia:

  • mgr Turek-Armata Karolina
  • mgr Ziółkowska Anna

geografia:

  • mgr Ambrozik Bartosz
  • mgr Lesińska – Paluch Iwona
  • mgr Napierała Monika

biologia:

  • mgr Bogaczyk Dorota
  • mgr Kasprzak Lilianna

muzyka i plastyka:

  • mgr Mądry Mirosław
  • mgr Lesińska – Paluch Iwona

technika:

  • mgr Rachwalska Radosława

informatyka:

  • mgr Ambrozik Bartosz
  • mgr Starosta Wojciech

wychowanie fizyczne:

  • mgr inż. Bogaczyk Jarosław
  • mgr Humerski Bartosz
  • mgr Jeżewska – Urbanek Monika
  • mgr Komorowska Paulina
  • mgr Lange Przemysław
  • mgr Mazurkiewicz Hanna
  • mgr Paszke Michał
  • mgr Skrzypczak Iwona
  • mgr Świtała Małgorzata

religia:

  • mgr Borowiak Agnieszka
  • mgr Piskorek Małgorzata
  • mgr Rachwalska Radosława

pedagog:

  • mgr Hofman Jolanta
  • mgr Kaczmarek Katarzyna
  • mgr Matuszewska Anna

pedagogika specjalna:

  • mgr Hercog Katarzyna
  • mgr Michalczak Jolanta
  • mgr Szul Monika

biblioteka:

  • mgr Bąk Magdalena
  • mgr Majcherek Aleksandra
  • mgr Ratajczak Jadwiga

świetlica:

  • mgr Fabiś – Palicka Anita
  • mgr Paluch Elżbieta
  • mgr Wlekła Natalia