Gra miejska

W sobotę 27 października nasza szkoła gościła przedstawicieli ZST w Grodzisku Wlkp. i gości zaproszonych na kolejną edycję “Gry miejskiej”. Tegoroczna impreza zorganizowana była z okazji 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Na początku imprezy wszystkich gości przywitała Pani wicedyrektor SP2 Aleksandra Majcherek, która zaznaczyła, że to właśnie w budynku naszej szkoły stacjonowała Kampania Grodziska Powstańców Wielkopolskich i stąd wyruszała do walk. Następnie głos zabrała Pani Anna Matysiak dyrektor ZST w Grodzisku jako organizator gry. Jako wprowadzenie w tematykę powstańczą, krótką prelekcję przygotował Pan Andrzej Mańkowski. Pan Mirosław Mądry z chórem i Pani Kataryna Włodarkiewicz przygotowali występ patriotyczny. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy gry miejskiej wyruszyli na trasę rajdu.